با تشکر از اینکه از سایت ما بازدید می فرمایید :

قوانین و مقررات فروشگاه نیک دوربین

استفاده شما از وب سایت نیک دوربین به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “فروشگاه نیک دوربین”، “وب سایت فروشگاه اینترنتی نیک دوربین” به آدرس اینترنتی nikcamera.com می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “فروشگاه نیک دوربین” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “نیک دوربین” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

خدمات و محتویات وب سایت فروشگاهی نیک دوربین ، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “سایت فروشگاهی نیک دوربین” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

اطلاعات موجود در “سایت فروشگاهی نیک دوربین” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، محصولات موجود یا ارائه شده در “سایت فروشگاهی نیک دوربین” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت نیک دوربین ” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “سایت فروشگاه نیک دوربین” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “سایت نیک دوربین” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.